Графік роботи :

Понеділок - п'ятниця: на прийом і відвантаження (замовлення прийняті в суботу відправлятимуться у вівторок)
Субота- вихідний.

Неділя - вихідний.

1)      Співпрацюємо тільки із зареєстрованими замовниками.

2)      Співпраця відбувається на умовах:

Перший місяць:  100% попередня оплата – товар замовляється і відвантажується.

Від другого до шостого місяця:  50% попередня оплата – товар замовляється , 50% оплати  - товар відправляється.

Після 6 місяців успішної роботи надаються кредитні умови.

 

Оплата  за  товар проводиться  по факту отримання, або за попередньою оплатою(стосується клієнтів ,які отримують товар на перевізнику), на підставі розрахункового рахунку який відправляється  на  електронну  пошту.


Відмова від замовлення можлива тільки коли замовлення має статус "нове". 

Відмова від замовлення по причині не повного виконання - неможлива (якщо не було інших домовленостей).Наприклад: замовляв 4 поршня, а прийшло 3. 

При замовленні товару за номером який є застарілий (відбулась заміна номера), відвантаження відбудеться по новому (актуальному) номеру і новій (актуальній)ціні.

В асортименті Direcr24 є велика кількість брендів, ціна на які відображається БЕЗ врахування застави за повернення старої запчастини.  При цьому Direct24 працює виключно з професіоналами бізнесу запчастин, тому відповідальність за замовлення такої запчастини лежить виключно на замовнику, а сама запчастина буде відвантажена по ціні з врахуванням заставної вартості. В перелік таких запчастин входять: генератори, стартери, компресори кондиціонерів, супорт, рульовий механізм, піввісь, приводний вал, форсунки і багато іншого. Для уточнення остаточної ціни і чи є застава звертайтесь до менеджерів.

3)    Термін зарахування Вашої оплати 1-2 банківських дня.  Гроші не зараховуються  на баланс замовнику, поки не зроблено повідомлення на сайті «Повідомити  про оплату». Повідомлення потрібно робити виключно в робочий час. Врахуйте  будь ласка  комісію  банку.

4)     Терміни поставки(робочі  дні з пн.-пт.) несуть інформативний характер.

5)     У зв’язку із високою динамікою продаж ми не можемо  робити уточнення по наявності товару.

6)     Отримати товар можна:

Самовивіз.

Доставка нашим кур’єром.

Отримати в будь-якому місті України, куди роблять доставку транспортні компанії (номер декларації прикріпляється до  замовлення і  відправляється на  електронну  пошту клієнту) 

 7)     Правила роботи з недостачами і пересортом:

По ФАКТУ отримання повідомити Вашого менеджера за допомогою телефону.
 8) Для уникнення непорузумінь уточнюйте вартість та комплектування деяких товарів у свого менеджера, це стосується деталей які  продаються комплектами, але  ціна часто  вказуєть за  1шт:
амортизатори TRW;
гальмівні диски FERODO
гальмівні диски OE(RENAULT)
 
9) Компанія Direct24 не несе відповідальності за доставку товару  перевізником, цілісність і страхування таких товарів як: кузовні деталі, пластик, скло, фари.  Клієнт самостійно обирає можливість страхування певної деталі та вартість страхівки. Всі претензії щодо доставки товару клієнт висуває перевізнику.
Також до уваги клієнтів, при відправці товару наложеним платежем -зворотню доставку оплачує клієнт.

10) Габаритний товар, який  відправляється перевізником оплачує клієнт.